Prodej rodinného domu, Lavičky, 131 m2

Lavičky

8 000 000 Kč
/za nemovitost
Cena v rozmezí 6 - 8.231.000,- dle fáze dokončení a velikosti pozemků
Hypotéka od 36 820 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaLavičky
IDN109388
StavbaCihlová
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná131 m2
VybavenoNe
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti309 m2
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníPodlahové
DopravaDálnice, Silnice, Autobus
VodaVodovod
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Lavičkách

Popis

V nabídce máme posledních 9 řadových domů v rezidenci Bella Vita Lavičky, aktuálně ve fázi hrubé stavby (ve vyšší fázi rozestavěnosti). Domy lze pořídit za výhodnější cenu od 5.850.000 Kč (dle velikosti parcely), nebo dokončené developerem ve standardu za 7.967.000 – 8.231.000,- Kč. Předání hotových domů je plánováno do půl roku.

Domy mají dispozice 5 či 6+kk, jednu nebo dvě koupelny, zahradu a parkovací stání pro dvě auta. Dva krajové domy nabízejí větší zahrady, kde lze vybudovat přístřešek nebo bazén.

Rezidence Bella Vita Lavičky má vynikající strategické místo. Nájezd na dálnici je od obce vzdálený 7min., přesto v místě není vidět ani slyšet. Do Brna a Jihlavy se dostanete do 30ti minut. Velké Meziříčí do 10ti minut. Místo obklopuje krásná příroda s několika rybníky a lesy. V obci naleznete dvě mateřské školky, základní školu, potraviny, hospodu, sportovní a dětské hřiště. Do Velkého Meziříčí jezdí i školní autobus. Nemocnice je vzdálená 7min.
Pouze u nás jsme Vám schopni zajistit moderní financování až na 30let , bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů).

Veškeré další informace Vám ráda poskytnu na vyžádání.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N109388.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lavičkách.