Prodej bytu 2+kk, Praha - Lochkov, U sladovny, 44 m2
U sladovny, Praha, Lochkov
/za nemovitost
Parametry bytu
Adresa | U sladovny, Praha, Lochkov |
---|---|
ID | AB284 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Plocha užitná | 44 m2 |
Patro | 2. z 3 |
Vybaveno | Ano |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Vlastnictví | Osobní |
Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
Elektřina | 230V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Asfaltová |
Telekomunikace | Telefon, Internet, Kabelová televize |
Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
Voda | Vodovod |
Topné těleso | Radiátory |
Zdroj topení | Ústřední dálkové |
Zdroj teplé vody | Centrální dálkový ohřev |
Výtah | |
Bezbarierový přístup | |
Parkování |
Popis
Hledáte investiční nemovitost nebo svůj první domov v Praze? Dovolujeme si Vám nabídnout velmi hezký byt 2+kk o užitné ploše 44,20 m2 s prostorným garážovým stáním v 1. PP v rezidenčním projektu Lochkov Lofts, který vznikl před čtyřmi lety uprostřed malebné krajiny na jihozápadě Prahy v klidné části, nazvané Lochkov. Vzniklo zde 76 originálních bytů na místě bývalého pivovaru a sladovny.
Tato velmi udržovaná a hezká bytová jednotka se nachází ve 2. NP 3podlažního domu v uzamykatelné rezidenci nabízející naprostý klid a bezpečí. Prostor, přestože je zkolaudován jako ateliér, působí světle a velmi vkusně. Použité materiály jsou ve velmi vysoké kvalitě; na podlahách je krásná dubová podlaha, v koupelně jsou použité velmi kvalitní obklady a dlažba, toaleta a umývadlo zn. Villerov & Boch, koupelnové baterie Grohe, koupelnový žebřík v chromu. Kuchyň je plně vybavená vestavěnými spotřebiči, vč. myčky, pračky a lednice s mrazákem. V roce 2017 nové vestavěné skříně a ostatní vybavení /prodej možný včetně vybavení/. Okna jsou orientována na západ s výhledem na dětské hřiště umístěné v sousedním parku.
Rezidence Lochkov je skvělá pro ty, kdo požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni /krásné procházky/, občanskou vybavenost v dosahu (škola, knihovna, restaurace, sportoviště a krásný park v bezprostřední blízkosti) a dobrou dostupnost do centra Prahy anebo na letiště, kam se dostanete do 20-ti minut. Městská část Lochkov se nachází pouhých 13 km z centra hlavního města (Václavské náměstí) a je výborně dosažitelná buď od Vltavy díky silnici Strakonická, anebo ul. K Barrandovu díky městským autobusovým linkám ze Smíchovského nádraží. V těsné blízkosti projektu se nachází autobusová zastávka Lochkov i s noční autobusovou linkou.
Velmi nízké náklady na služby a energie. Více informací Vám rádi poskytneme.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 5.