Prodej činžovního domu, Meziměstí, Dlouhá, 286 m2
Dlouhá, Meziměstí
/za nemovitost
Parametry nemovitosti
Adresa | Dlouhá, Meziměstí |
---|---|
ID | 23768 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Před rekonstrukcí |
Typ objektu | Patrový |
Druh objektu | Samostatný |
Užitná plocha | 286 m2 |
Popis
Exkluzivní investiční příležitost bytový dům v srdci turistického regionu Meziměstí
Hledáte nemovitost s okamžitým výnosem, a obrovským potenciálem pro další zhodnocení? Nabízíme vám bytový dům v turisticky vyhledávané lokalitě Meziměstí, blízko Adršpašsko-teplických skal, Javořích hor, nedaleko hranic s Polskem. Lokalita s celoročním turistickým ruchem. Nemovitost je ideální jak pro krátkodobé pronájmy, tak i dlouhodobé nájemní bydlení. K nemovitosti si můžete přikoupit i pozemek k zastavění o velikosti 818 m2.
Dům disponuje čtyřmi bytovými jednotkami, z nichž tři jsou aktuálně obsazené nájemníky, a navíc nabízí rozsáhlé půdní prostory vhodné k výstavbě dalších bytů.
Klíčové přednosti:
- Cihlový dům v klidné lokalitě
- 4 bytové jednotky okamžitý výnos
- Byty jsou po částečné rekonstrukci
- Velká půda možnost vybudování dalších bytových jednotek
- Topení: elektrická akumulační kamna - plyn na hranici pozemku
Výhody pro investory:
- Stabilní příjem + potenciál navýšení výnosu
- Skvělá příležitost i pro krátkodobý pronájem
- Možnost financování hypotékou s vyřízením vám pomůžeme
Lokalita s budoucností:
Meziměstí klidné město v malebné přírodě, blízko Adršpachu, polských hranic i hor. Lokalita s rostoucím zájmem o turistické ubytování, vhodná pro celoroční provoz krátkodobých pronájmů i kombinaci s dlouhodobým pronájmem.
V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Meziměstí.