Prodej chalupy, Slavičky - Pozďátky, 80 m2
Slavičky, Pozďátky
/za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Parametry domu
Adresa | Slavičky, Pozďátky |
---|---|
ID | 5065 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Dobrý |
Typ objektu | Přízemní |
Druh objektu | Rohový |
Lokalita objektu | Okraj obce |
Užitná plocha | 80 m2 |
Zastavěná plocha | 200 m2 |
Podlahová plocha | 1069 m2 |
Plocha pozemku | 869 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V, 400V |
Odpad | Jímka |
Topení | Lokální tuhá paliva |
Doprava | Autobus |
Voda | Vodovod |
Sklep |
Popis
Nabízíme k prodeji velmi pěknou chalupu o dispozici 2+1 na vlastním pozemku o rozloze 1069 m². Nemovitost se nachází na úplném kraji obce, na výjimečně klidném místě s nádherným výhledem do okolní krajiny. Obec leží na konci slepé silnice, což zaručuje naprosté soukromí a minimum provozu.
Chalupa pochází přibližně z roku 1900, je cihlová a v původním, ale průběžně udržovaném stavu. Je připojena na obecní vodovod s osazeným vodoměrem, navíc se na pozemku nachází dvě studny - z jedné z nich je voda rozvedena do koupelny a do kuchyně v chalupě. K dispozici je koupelna s vanou a samostatné splachovací WC. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Nad celým domem se rozprostírá prostorná půda, která nabízí možnost rozšíření obytného prostoru o další místnosti. Hned vedle chalupy se nachází menší stodola, pod kterou je chladný menší sklep, ideální pro uskladnění potravin nebo vína.
Elektřina 220/380 V je již rozvedena v mědi a vytápění domu zajišťují kamna na tuhá paliva umístěná v kuchyni. Dům je vhodný k rekonstrukci dle vlastních představ a lze ho využívat jak k trvalému bydlení, tak i k rekreačním účelům. Koupi je možné financovat hypotékou nebo stavebním spořením. chalupa je ihned po zaplacení volná k nastěhování.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Slavičkách.