Prodej chaty, Stříbro, 48 m2

Stříbro

998 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 4 460 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaStříbro
ID27745
StavbaDřevěná
Stav objektuDobrý
VybavenoAno
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
Užitná plocha48 m2
Zastavěná plocha39 m2
Podlahová plocha48 m2
Plocha pozemku39 m2
Elektřina230V
PlynIndividuální
DopravaVlak, Dálnice, Autobus
VodaStudna
Topné tělesoKrb
Parkování

Origo partneři v Stříbře

Podlahy

Stěhovací služby

Popis

Představujeme Vám tuto útulnou chatu kousek od města Stříbro, lokalita osada Florián.

S užitnou plochou 48 m2, dřevěná budova na kamenné podezdívce nabízí rekreaci pro skvělý únik ze života ve městě.

Chata je v dobrém stavu, v přízemí je obývací pokoj, kuchyň, v podkroví místnost na spaní, část je podsklepena a díky dvěma terasám si můžete vychutnat klidné večery.

Do chaty je zavedena elekřina, užitková voda z vrtu, WC chemické.
Pozemek pod chatou je vlastnictví města Stříbro s nájemním smlouvou na dobu neurčitou.

Objekt je plně zařízený, vč. vlastní lodě s motorem, takže se můžete okamžitě nastěhovat a začít si užívat relaxačního života na venkově.

Tato malebná chata nabízí dokonalou kombinaci klidu, pohody a krásného prostředí, ideální pro rybáře.

Pokud hledáte místo k odpočinku a relaxaci, tato nemovitost je pro vás ideálním výběrem. Nenechte si tuto příležitost ujít!

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Stříbře.