Prodej ubytování, Bublava, 600 m2

Bublava

20 600 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 92 070 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaBublava
ID905513
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
VybavenoAno
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Užitná plocha600 m2
Plocha pozemku3452 m2

Origo partneři v Bublavě

Popis

Exkluzivně nabízíme prodej plně funkčního horského penzionu s restaurací přímo u sjezdovky lyžařského areálu Bublava–Stříbrná v nadmořské výšce 750 m n. m.

Objekt disponuje 13 pokoji a apartmá (celkem 44 lůžek), restaurací s kapacitou 60 míst, samostatným salonkem, letní zahrádkou, venkovním grilem, ohništěm, multifunkčním hřištěm a vlastním parkovištěm.

Součástí prodeje je i pozemek s multifunkčním hřištěm, který je veden jako stavební parcela, což umožňuje výstavbu další stavby k ubytování či rekreačním účelům.

Penzion je celoročně provozován, stabilně vytížen školami, sportovními kluby a turisty. Nachází se na okraji obce Bublava s pěší dostupností centra i hraničního přechodu do Německa.

Nemovitost nabízí jistotu obsazenosti, stabilní výnosy a prostor pro další rozvoj.

Pro více informací a termín prohlídky kontaktujte makléře

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ubytování v Bublavě.