Prodej rodinného domu, Siřejovice, 260 m2
Siřejovice
/za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Parametry domu
Adresa | Siřejovice |
---|---|
ID | 00137 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Dobrý |
Druh objektu | Samostatný |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Užitná plocha | 260 m2 |
Zastavěná plocha | 534 m2 |
Plocha pozemku | 2135 m2 |
Plocha zahrady | 1601 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Betonová, Dlážděná, Asfaltová |
Telekomunikace | Internet, Satelit |
Doprava | Dálnice, MHD, Autobus |
Voda | Vodovod |
Topné těleso | Radiátory |
Zdroj topení | Plynový kondenzační kotel |
Zdroj teplé vody | Plynový kotel, Bojler - elektro |
Garáž | |
Sklep | |
Parkování |
Popis
Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi prostorný patrový rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami a prostornou zahradou o velikosti 2135m2 (zastavěná plocha a nádvoří 534m2 + zahrada 1601m2) v osobním vlastnictví, hypotéka lze s jejím vyřízením vám rádi pomůžeme za nejlepších podmínek přes našeho partnera.
Rodinný dům stojí na okraji obce na krásném rovinatém pozemku o velikosti 2135m2, k domu náleží 2 garáže a hospodářské stavení přímo navazující na dům (dílna, seník a chlévy na domácí zvířata a králíkárny), v přízemí rodinného domu je bytová jednotka o dispozici 3kk + prádelna a sklad která prošla v roce 2021-2022 kompletní rekonstrukcí, v 1 patře (2NP) je další prostorná bytová jednotka o dispozici 5kk spíše v původním udržovaném stavu s užitnou plochou 120m2, vytápění celého domu pomocí nového plynového kotle (radiátory) v přízemí domu, celý dům napojen na kompletně všechny inženýrské sítě (obecni voda, kanalizace, plyn elektřinu).
Na zahradě jako součást prodeje vystavěna v roce 2017 voliéra pro chov ptactva , objekt se zastavěnou plochou 100m2 napojen na plyn, elektřinu a vodu, odpad do jímky, vytápění pomocí plynového kotle s otopnými tělesy, ke stavbě náleží 15 voliér, druhá voliéra se zastavěnou plochou 22m2 s počtem 8 voliér, vpravo od voliér je vystavěna zahradní pergola tento objekt ne ní napojen na elektřinu ani plyn.
Tento rodinný dům je ideální volbou pro rodinu s kladným vztahem k chování domácích zvířat a hlavně díky voliérám k chovu ptactva, prostorná zahrada (1601m2) s možností pěstování vlastní zeleniny atd., jedná se o velmi příjemnou lokalitu na bydlení, v obci mateřská školka a obchod, město Lovosice s kompletní občanskou vybaveností cca 5 km, skvělá dopravní dostupnost do Prahy (pouhých 50km od Prahy 35min po dálnici D8.), dům 5min od sjezdu z dálnice D8, doporučujeme prohlídku.
Pro více info volejte kdykoliv makléři.
Garantujeme naprosto harmonický převod vlastnického práva k rodinnému domu + bezpečný převod kupní ceny (advokátní či bankovní úschova dle výběru klienta).
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Siřejovicích.